BOWGAME =
      ARCHERY TAG
         EXTREME ARCHERY
                           LUKOHRA

Co je to BowGame?

Každý tomu říká jinak. Extreme archery, archery tag, česky lukohra nebo lukostřelba s gumovými hroty je týmový sport vhodný pro teambuilding, ….

 

Jak BowGame probíhá?

Když si nás objednáš a potvrdíme ti rezervaci, domluvíme se na datu, čase a místě kde se sejdeme. Nejprve připravíme, nafoukneme překážky, během cca 15 minut vás proškolíme, dáme vám vybrat typ hry a pak je to už jen na vás! Na konci si vše zase zabalíme, rozloučíme se a vám zbydou nezapomenutelné vzpomínky.

1. objednávka
2. příprava
3. Instruktáž
4. hra

Jaké hry nám nabídnete?

1. Klasická týmová řežba

Vytvoř si tým 3 – 6 lidí, vyber si zbraň a pokud tě sejmou, tak končíš. Možné taky s variantou oživování na startu (respawn).

2. Capture the flag (získej vlajku)

Probojuj se k soupeři, seber mu vlajku a dones ji na svou základnu.

3. Všichni proti všem

Všichni začínají v kruhu a uprostřed jsou šípy. Kdo zůstane poslední na živu je

Další: Střelba na terč...

Nejčastější otázky:

1. Je BowGame bezpečná hra?

To si piš! Gumovým hrotem to sice lehce štípne, ale horší než paintball to není. Právě naopak. Samozřejmě od nás dostaneš i masku na obličej, chránič předloktí (bez něj to tětivou to občas umí bolet).

 

2. Co si mam vzít na sebe?

Vezmi si na sebe jakékoliv oblečení ti bude pohodlné na běhání, plazení, krčení se za překážkami. Dost možná si taky trochu spotíš podpážďo.

 

3. Zahraju si i když neumím s lukem?

Jasně! V ceně hry dorazí i náš instruktor, který ti vysvětlí a ukáže, jak střílet z luku a jak se při hře chovat. Pokud ti to ale vážně nepůjde, můžeš si vybrat místo luku kuši nebo prak na šípy. S těmi je třefit se daleko lehčí.

Naši partneři:

Vytvořil eSoul